image1 image2 image3
logo
Шаблоны для Joomla 3 здесь
Вторник, 11 сентября 2018 17:28

У Нікополі відзначили День фізичної культури і спорту

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Традиційно в Україні у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя: фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

 

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наше місто, і ми пишаємося вашими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Кращих спортсменів, тренерів та людей, що багато роблять для розвитку спорту в місті, вітали та нагороджували заступник міського голови, в.о. міського голови Ольга Коник, секретар міської ради Олександр Саюк, керівник ВОО «Громадська сила» (Нікополь), депутат міської ради Вадим Колесник та начальник управління гуманітарної політики Таїсія Мамонтова.

Почесною грамотою Дніпропетровської обласної Ради нагороджено Владислава Гераскевич, грамотою Дніпропетровської обласної Ради – Вікторію Лось, подякою Національного Олімпійського комітету – Володимира Воловика.

Почесну грамоту міського голови отримали: Сергій Бондаренко, Микола Гаман, Олександр Соколов, Андрій Cуханов, Володимир Терещенко.

Подяка міського голови оголошена: Сергію Коломійцю, Олександру Пацелі, Яну Селіванову, Олександру Темураєву, Олені Ястребовій.

Подяку Управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної Державної Адміністрації оголошено: Інні Очкуренко, Тетяні Спіріній, Ірині Шалі, Тетяні Карнаушенко, Григорію Реві, Сергію Бабченко, Світлані Братік, Андрію Муравчикову, Альоні Шамотіній.

Подяку управління з гуманітарної політики Нікопольської міської Ради оголошено: Наталії Кудренко, Наталії Луньовій, Олексію Бражнику, Марині Слободян, Олександру Рибакову, Сергію Русіну, Родіону Конику, Олександру Алейнікову, Олександру Фельдману, Андрію Журавльову, Олександру Очкуренко, Валерію Бенько, Олександру Мимрикову, Дмитру Осиці, Дмитру Вакуленко та Вадиму Колеснику.

Десятки клубних команд з різноманітних ігрових видів спорту представляють  наше місто серед найсильніших команд в обласних та Всеукраїнських чемпіонатах та Кубках. Здобуто більше 250  призових місць на змаганнях різного рівня. 

Щорічно за результатами виступів спортсменів на змаганнях різного рівня міська влада призначає комісію, яка проводить конкурс серед ДЮСШ та спортивних організацій міста і визначає десятки кращих спортсменів за підсумками попереднього спортивного року.

Так, з Олімпійських видів спорту серед молоді віком до 18 років кращими стали:

Микита Штацький, Діана Гузь, Дмитро Ілюхін, Кирило Щупій, Анастасія Нетудихатка, Катерина Огурцова, Єва Кононовіч, Анна Дерлюк, В’ячеславЧепіль, Валерія Бурдіян.

З Неолімпійських видів спорту серед молоді віком до 18 років кращими стали:

Олександр Бучок, Микита Каліберда, Катерина Лантух, Кирило Пасько, Олексій Пономаренко, Ярослав Журавльов, Михайло Храпейчук, Михайло Левак, Антон Макаров, Микита Карамушка.

У десятку кращих нікопольських спортсменів серед дорослих ввійшли: Альона Шамотіна, Єлизавета Суханова, Ярослав Гонтарик, Олександр Коваленко, Андрій Мороз, Олександр Кривошта, Олександр Гончаренко, Поліна Біла, Іван Завгородній, Андрій Муравчиков.

Кращими нікопольськими тренерами з різних видів спорту визнані: Володимир Воловик, Олександр Пацеля, Григорій Дашко, Вікторія Лось, Сергій Бабченко, Сергій Русін, Олена Ястребова, Світлана Братік, Олександр Соколов, Сергій Гончаренко.

На передодні професійного свята за результатами 2017 спортивного року було визначено п’ять кращих команд міста Нікополя з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років. Ними стали команда ДЮСШ «Електрометалург» з футболу (2002 р.н.), тренер Сергій Валентинович Агарков; збірна команда з футболу КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» та КДЮСШ «Трубник» (2004 р.н.), тренери: Олексій Бражнік та Володимир Терещенко; команда КЗ «ДЮСШ №1» з волейболу (2003-2004 р.н.), тренери: Сергій Русін та  Олексій Путько; команда КЗ «ДЮСШ №1» з волейболу (2004-2005 р.н.), тренери: Сергій Русін та  Олексій Путько, команда КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» з баскетболу (юнаки, 2001-2002 р.н.), тренер Олександр Соколов.

Ось так багато у нашому місті видатних та перспективних спортсменів. А зустріч проходила тим паче у тісному колі друзів та колег в дуже теплій дружній атмосфері. Перш за все завдяки тому, що усі, хто зібрався, віддали найбільшу частину свого життя спорту. Це сприяло деяким вчинкам так би мовити не за сценарієм. Наприклад, Вадим Колесник після виступу фортепіанного дуету нікопольської школи мистецтв у складі учениць Марії Скірдової та Ірини Доруди за поривом душі подарував дівчинкам квіти. До речі, в цей день спортсмени почули багато музичних привітань від майстрів та учнів школи мистецтв, серед яких і улюблениця ОО «Громадська сила» – зірочка Софія Жернових.

Ще один цікавий момент був, коли вручали подяку Олександру Рибакову, якого зараз немає в місті. Вадим Колесник хотів прийняти та передати нагороду своєму колезі та другові. Але Олександр Саюк сказав, що ця місія його як секретаря міської ради. На що Вадим Геннадійович відповів, що субординації дотримується та с задоволенням передає почесну місію.

Ну, а ми ще раз вітаємо всіх спортсменів нашого міста. Якщо людина постійно приділяє свій час спорту, вона вже переможець.

Новости Никополя Прочитано 2893 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

2022  Пресс-центр РИМ   joomla3x