Происшествия

В пасхальные и предпраздничные дни многие никопольчане отправились посетить могилы своих родных и близких. Традиционно в это время мы наводим порядок на кладбище, готовимся к поминальным дням. В этом году для многих жителей города посещение кладбища обернулось настоящим шоком. Оказалось, что многие могилы разорены, украдены металлические оградки, побиты даже каменные памятники.

Роман Васильев

77-річний мешканець отримав пенсію та йшов додому, по дорозі він зустрів малознайомого молодика, який запропонував йому запалити. Коли він витягнув з кишені цигарки, зловмисник побачив там гроші і вихопив їх. За словами потерпілого, там було 1 285 гривень.

Від центрального входу в ЦУМ по пр. Трубників викрали спортивний велосипед «Stels» вартістю 20 тисяч гривень. Крадія знайшли поліцейські, а велосипед повернули власнику. Особу злочинця правоохоронцям вдалося встановити завдяки камерам відеонагляду, які встановлені в місті в рамках програми «Прозоре місто».

В рамках всеукраїнського оперативно-профілактичного відпрацювання на території Нікопольського регіону проводяться заходи для стабілізації криміногенної обстановки.

Нікопольський ВП ГУНП в Дніпропетровській області